![]() |
Re: Слива, алыча
У меня два взрослых дерева этого сорта, если не перегружены, то сливы больше спичечного коробка по размеру.
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
Цитата:
Цитата:
http://i.piccy.info/i9/8f685625c3ee9...709587_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/32bb155ec9192...039766_240.jpg |
Re: Слива, алыча
Василий v.triv большая весом 83 г , маленькая 59г
http://i.piccy.info/i9/994b946c7de22...G_8093_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-21-07...40x180-r/i.gif Ну и вкус, действительно, превосходный. |
Re: Слива, алыча
http://i.piccy.info/i9/aa2b9c0e639c6...G_3742_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-21-07...54x472-r/i.gif
---------- Post added at 10:29 ---------- Previous post was at 10:27 ---------- http://i.piccy.info/i9/2cf4cd4fc55c1...G_3667_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-21-07...54x472-r/i.gifКиргизкая превосходная на сегодня. ---------- Post added at 10:31 ---------- Previous post was at 10:29 ---------- http://i.piccy.info/i9/dbf1d1f72fa33...G_3745_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-21-07...54x472-r/i.gif ---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:31 ---------- http://i.piccy.info/i9/4ee2d13f2cdf3...G_3746_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-21-07...54x472-r/i.gifХанита на сегодня. |
Re: Слива, алыча
Судя по фото, моя Киргизская оказалась совсем другой национальности ((((. Некрупная, гораздо меньше спичечного коробка, округлая, цвет только начинает набирать, синий, косточка отделяется отлично. Подобрал одну упавшую, вкус понравился. Поспеют, буду выяснять, что же мне таки продали....
---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:40 ---------- Алла, так а что у Вас на первом фото? Красного цвета? Если это такой Озарк, то может цветопередача неверная? Настолько красный? Мой Озарк при созревании точь-в-точь как в этом ролике https://www.youtube.com/watch?v=oUUT6tvO0Lo Не может у Вас быть Ред Харт? |
Re: Слива, алыча
А в мене Озарк навпаки весь строго по вертикалі росте, по формі практично як колоновидна алича від Свети Яблучко :shock:
Чи скажете, що це не Озарк? Перше плодоношення, фото від 15 числа, тобто майже тиждень тому https://i.ibb.co/1Q72SwY/20190715-154514.jpg https://i.ibb.co/L1WWF3T/image.jpg https://i.ibb.co/XWDm7fX/20190715-154629.jpg |
Re: Слива, алыча
Мой Озарк, как и у Аллы,BARBACYCA имеет очень широкую и невысокую крону. Сосед все любуется, говорит, что красивая разлапистая крона, не верит, что сама так растет. Лидера нет в принципе. Плоды еще не спелые, по прошлому году первая сигналка была готова 6 августа. На фото плоды по форме на Озарк не похожи. А вот форма на фото действительно похожа на колоновидную сливу (Империал, но тот в августе тоже созревает) или алычу.
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
http://i.piccy.info/i9/1dcd709a2d8ae...G_6265_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/4c053ed6562c5...G_6266_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/6bf10d20112cd...G_6267_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/42c8104a1845e...G_6261_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/5f5aa763c1633...G_6262_240.jpghttp://i.piccy.info/i9/bcb29271fb430...G_6263_240.jpg |
Re: Слива, алыча
По форме кроны и листу стопроцентно диплоидная слива. У Озарка мякоть да, желтая, поэтому я предложил неверный вариант. Маленькая, отделяющаяся косточка. Просмотрел тоже ряд роликов по ютубу. Выясняется, что Озарком ютуберы называют диплоидные сливы с разной формой и цветовым оттенком плодов. Опять какая-то путаница? У Дивосада на фото плоды как у меня на дереве. Другой магазин, Садко, прилагает фото с плодами, как на вашем дереве. На моих, если они покрыты налетом, то выглядят сиреневыми, но если налет стереть, стают более красными. Возможно, на втором примере магазина повытирали плоды. Нужно просить помощи у форумчан.
|
Re: Слива, алыча
У меня Озарк в прививках на абрикосе,сливе,алыче.Крона раскидистая,безлидерная.Вес плодов от 55 г. до 139 г.Созревает постепенно с 16-го июля.Фото пытаюсь выставить,но пока не получается.:sad:http://i.piccy.info/i9/bd34a29439218...G_0875_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-22-07...40x180-r/i.gif
http://i.piccy.info/i9/2500e55a29531...G_0874_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-22-08...40x180-r/i.gif http://i.piccy.info/i9/10651a1e9ce27...G_0865_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-22-08...40x180-r/i.gif Уф...Насилу разобралась с помещением фоток! |
Re: Слива, алыча
У мене точно не алича, на днях зірвала зеленкувату, то теж таке:
Цитата:
Глянула Імперіал, і правда схоже :%) Що цікаво - видно я прошляпила якусь обробку, ВСІ сливи поосипались вщент: 2 невідомого мені сорту, відростки від старих слив, одна типу угорки, друга типу ренклод, Светині Штутгарт і Сильвія - всі були в рясній зав'язі і на всіх не залишилось жодної сливки. А оця колонка і сортова алича (типу Комета чи Глобус) взагалі неушкоджені шкідником, алича бідна аж загинається від урожаю, шкода дивитись на неї |
Re: Слива, алыча
2 дні тому з'їла першу сливку, щепа від Слободяника, куплена як Ненька, та не вона. Сливка видовжена, ближча до венгерок, шкірка тонка, солодка майже без кислоти. Колір темно-синій, класичний. Підозрюю Чачакську ранню ))). Попередні роки багато хто викладав фото, писав про неї. Що скажете, вона вже дозріла? Дача -Житомирська обл. на межі з Хмельницькою, щепа минулорічна, вродила 1 плід. У мене, до речі, всі інші сливи ще зелені
---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 15:10 ---------- Із венгерок були ще щепи Венгерки Донецької ранньої та Топ Хіт |
Re: Слива, алыча
Цитата:
http://i.piccy.info/i9/54073b6ec181a...zark_p_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-22-15...40x180-r/i.gif Если стереть восковой налет, то цвет вытертых плодов красно-коричневый, но это не окончательный цвет, он еще будет меняться. Но уже хорошо видно, что плоды в крапинку. Это недоспевший плод, только набирающий спелость. http://i.piccy.info/i9/c2ee988679874...ark_p2_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-22-15...40x156-r/i.gif |
Re: Слива, алыча
А я щось не наважуюсь Озарк щеплювати. Читала, що дуже примхливий, хворобливий, неморозостійкий... Шукаю відносно безпроблемні сорти. Але щось із сливами погано вдається. Цього року майже не запилились, за винятком одного дерева. Парадокс - таке ж саме дерево (народна селекція, кореневим відростком садилось) росте у іншому кінці городу - хворіє і погано родить. А це - дивовижно - плоди чисті, листя зелене, вперше зав'язь на щепі, доволі густа. Я спочатку трохи зверхньо дивилась на ці дерева, думала, буде непотріб, як уродило - смачні сливки, солодкі.
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:14 ---------- Цитата:
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
|
Re: Слива, алыча
А скільки років він у Вас росте? як зимує? Те що він прижився, це добре, але що ж дивного - алича і диплоїдна слива добре приживаються
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
|
Re: Слива, алыча
Значить, потрібно й мені щепити ))). Проблема з жировиками на аличі - не моя улюблена тема, але що поробиш ))).
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
|
Re: Слива, алыча
Всім доброї ночі! Купила сьогодні на базарі слив. Смачні, солодкі, косточка відділяється, але не у всіх однаково. Вага однієї сливки 50-80 г. Чоловік каже, що медова, але така дозріває у серпні. А мені схожа на ренклод ранній.Хто знає цю "тваринку", може мені підійде як опилювач Ренклода Альтана.
http://i.piccy.info/i9/71611f4668518...195339_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-30-19...40x180-r/i.gif |
Re: Слива, алыча
А хіба це не Жовта Афаска, дуже схожа.
|
Re: Слива, алыча
Похожа на Ренклод ранний
|
Re: Слива, алыча
Все таки Ренклод ранний. Белая медовая - это народное название Ренклода раннего, так что это одно и то же. Приводил тут цитату Л.Тараненко, которая является одним из авторов сорта, взятую с соседнего форума, что это одно и то же. Ренклод ранний сейчас у меня в состоянии постепенной съемной спелости. Полностью спелые снимаем, но есть ещё твердоватые. Налет придает бело-сизый оттенок, при стирании жёлтые. Ренклоды взаимоопыляют друг друга, обычно называют ранний-Карбышева, но, думаю, Альтана тоже отлично опылять будет.
Заметил интересную деталь. У меня Ренклод ранний растет как саженцем, так и прививкой на абрикосе, взятой из другого источника. Плодоносили оба. На саженце размер 50-70гр, сладкие. На прививке 70-80гр, сок аж течет, но сахаристость низкая. Крупный размер нивелируется худшим вкусом. И интересно, это влияние подвоя или вариации сорта? ---------- Post added at 07:50 ---------- Previous post was at 07:13 ---------- Вот Ренклод Ранний около недели назад в прививке на абрикос. Ветка абрикоса выгнута из-за веса плодов, но место прививки срослось намертво. http://i.piccy.info/i9/453664f70faeb...yvyvka_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-07-31-04...40x180-r/i.gif |
Re: Слива, алыча
Доброго дня! Дякую всім за допомогу в виборі сортів. З ренклодами я визначилась. Будуть Карбишева, ранній та Альтана. Тепер хочу ще пізню сливку якусь посадити. В око впали Байрон Голд, Угорка італійська, Топ Хіт та Топ Гігант плюс. Якось відгуки різні трапляються, може хто вирощує? Вибрати треба 2)
|
Re: Слива, алыча
Олю, ви впевнеі, що Вам три ранні сливи треба? вони в основному свіжими їдяться, у переробці не дуже. У мене з одного ренклоду раннього вистачає побавитися влітку, слідом за ним ще одна синя слива. Також є купа іншого в цей час - ягід багацько. а от пізніх угорок дві - то добре. частину можна напівзеленою маринувати, а інше - у наливки, сушку та варення. Я не переконую, просто роздуми вголос. Цікаво почути Ваші аргументи
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
|
Re: Слива, алыча
Цитата:
---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:20 ---------- И мой совет. Присмотритесь к Стенли или Чачакской вместо Венгерки. Может, мое личное предубеждение, но у нас в регионе Венгерку не воспринимают за сортовую сливу. ---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 08:24 ---------- Цитата:
Взяв для себе правило, як би не було жаль, при формуванні крони залишати тільки ті гілки, з яких реально можеш дістати плоди. Решта зрізати. Ніяких "якось дістану" не буде. Будуть чи врожай, чи ти на землі:sad: |
Re: Слива, алыча
Цитата:
Цитата:
|
Re: Слива, алыча
Та садіть на здоров'я))) На 30 сотках можна багато чого насадити. Мені б Вашу площу))) Просто формуйте крону на майбутнє, щоб була невисокою, щоб можна було дістати з стільця чи стрім'янки. Є достатньо слив, що не ростуть високими, наприклад, диплоїдні сливи, колоновидні сливи, та інші. Будете мати два в одному. І невеликі дерева, і досить великі та рясні плоди. А ренклоди, наприклад, якщо не формувати, вимахають, та врожай втече на периферію. І буде пенсіонер-фруктоїд стояти знизу та облизуватись)))):wink:
Та ще порада. Подивіться на Ютубі огляди слив, аличі та абрикосів садоводів. Як приклад, завжди дивлюся Андрія Павлюка. Є ще Максим Гаранжа, Миколай Манько та інші. Набагато легше буде вибрати.(чи ще складніше:D) |
| Текущее время: 17:30. Часовой пояс GMT +3. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot