Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!

Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! (http://www.sadiba.com.ua/forum/index.php)
-   Домашнее животноводство (http://www.sadiba.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Куры, индюшки, гуси и другие задиры)) (http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=18066)

Орыся 28.05.2020 17:52

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Созрела. Созрела я на мулардов. Говорят не сильно проблемные. Впервые держу птицу дома. Опыта нихт.... �� Только коты и дети)

Bizdeva 13.07.2020 00:26

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
:smile: Всем привет! Поделитесь, сколько весят индюшата породы БИГ-6 в 3 недели?

Irenyar 13.07.2020 23:55

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Мои муларды уже кабанчики, в этом году как то быстро выросли

Анатолий 20.03.2021 09:20

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Моїм бройлерам уже дві неділі. Від нудьги почав читати теорію. Виявляється що час годування становить 42 дні. Якщо тримати далі, то м"ясо коштуватиме дорожче. Це мені зрозуміло, коли бройлери вирощуються на фабриках, а для себе? Щоб отримати смачне м"ясо обов"язково потрібно переходити на натуральні корма і готувати кормові суміші самостійно.
Само собою зрозуміло що швидкість набору ваги зменшиться, але зменшиться і ціна корму. Зараз ціна корм коштує біля 18гр за кіло, коли буду готувати самостійно - біля 10гр. Мене цікавить питання: де та золота середина? Тобто, з однієї сторони хотілось би отримати якомога більше смачного м"яса, а з іншої, зменшити вартість утримання. Хто скільки часу приділяє для утримання бройлерів і чим годує, якщо не важко, поділіться досвідом.

Городовой33 20.03.2021 16:32

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
На першому місці якісний комбікорм -потрібно найти надійного регіонального представника від компанії яка торгує комбікормом . Ідеально купувати на комбікормовому заводі що вийде значно дешевше але головне якість .Саморобний комбікорм потрібні всі необхідні інгредієнти і немало часу для його приготування .Якщо тримати 100 + бролів за 1 раз і продати надлишок то вам м'ясо буде безкоштовне а щоб ще й щось заробити то вже потрібно тримати 200-300 шт.і тоді навіть комбікорм можна замовляти з доставкою додому ,але 200 шт продати по прийнятній ціні 80-90 гривень непросто .В домашніх умовах після 42 дн. йде зважування і пробний забій ,також забиваємо некондицію але до 60 днів потрібно всіх зарізати.Тримати 30-40 шт. трохи накладно чим би і як їх негодували але свої бролі значно смачніші і як правило більші від магазинних.

Анатолий 20.03.2021 20:03

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Цитата:

Сообщение от Городовой33 (Сообщение 1269222)
Тримати 30-40 шт. трохи накладно чим би і як їх негодували але свої бролі значно смачніші і як правило більші від магазинних.

В тому і справа. що я хочу отримати смачне м"ясо. Ніякої розмови про бізнес не йде. В іншому випадку пішов би в магазин і купив би "нашої ряби". В мене сестра місяць годує кормами, які виготовлені на фабриках, потім поступово протягом місяця потроху переводить на натуральний корм, а там ще місяць вони їдять практично одну кукурудзу. Як для мене то занадто, тому і цікавлюсь. Мета: Максимальна вага, гарний смак м"яса, і відповідно економія на кормах. Як кажуть, де той правильний рецепт?

Городовой33 20.03.2021 21:00

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Максимальна вага тушки в 50 днів 3,5кг а середня 3 кг але ніяких саморобних зять недобавляє ,купляв раніше кукурузяну крупу так кожна нова партія бролів реагує на неї по різному е такі що крупа їм дуже подобається але у більшості випадків починається понос тому перестав купляти і все норм.на минулому тижні тушка півника заважила 4,200 але я зламав йому крило коли знімав перо - нетоварний вид залишили собі.60 днів це максимум а потім чистка дезинфекція 2тижні сан. розрив і знову малі.http://i.piccy.info/i9/37a0ef8cdc3dc..._11_47_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2021-03-20-18...40x209-r/i.gif

Анатолий 20.03.2021 21:14

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Цитата:

Сообщение от Городовой33 (Сообщение 1269234)
Максимальна вага тушки в 50 днів 3,5кг а середня 3 кг але ніяких саморобних зять недобавляє ,купляв раніше кукурузяну крупу так кожна нова партія бролів реагує на неї по різному е такі що крупа їм дуже подобається

Тобто наскільки я зрозумів, у вас не було мети отримати смачне м"ясо, а отримати більшу вагу???? Моя ж мета: отримати смачне м"ясо за невелику кількість грошей. Звичайно можна було б не займатись бройлерами, а вигодовувати м"ясояєчні породи, але то вже інша тема.

Фламинго 09.07.2021 11:19

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Ребятки, тут такое дело...Пристраивают семью Новоанглийский Модерн (5 курочек +2 петушка), годовалых. Это карликовые длинноногие куры, бойцовые )) Забавные, симпатичные, ручные. Нужно найти им хороших, добрых хозяев. Обязательное условие - НЕ ЕСТЬ ИХ ! А любить, любоваться и потреблять полезные яички :smile:
Нужно пристроить до воскресенья.

Igors1 06.10.2021 14:39

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Всем привет... Хочу провести дезинфекцию птицефермы... Посоветуйте пожалуйста, какие-то средства.... Заранее спасибо!

Фламинго 06.10.2021 19:53

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Цитата:

Сообщение от Igors1 (Сообщение 1280611)
Всем привет... Хочу провести дезинфекцию птицефермы... Посоветуйте пожалуйста, какие-то средства.... Заранее спасибо!

Экоцид С

Tess 06.11.2021 20:29

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Подскажите плиз, можно ли для создания зеленого забора вокруг загона для курочек подсадить на сетку рабицу плющ? Меня спросили, т.к. у меня в саду растут плющи, но я не знаю могут ли быть их листья вредны для кур, если они вздумают клевать листья :pardon:

Эмилия 06.11.2021 22:20

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Думаю, что куры сами разберутся, что им вредно, а что нет. Так как куры у меня и у других, которые на свободном выгуле никогда не травятся, хотя на улице растут разные растения и ядовитые тоже. И плющ, если есть другие растения они не едят, слишком грубый. Но если они в загоне, то все возможно. Мои, например, когда сидели закрытые, пообъедали весь чистотел, который смогли достать, что густо рос за сеткой у соседей. И ничего, он им не вредил. И согласно википедии плющ ценное кормовое растение для диких и домашних животных. Видела как козы его с удовольствием ели.

Tess 06.11.2021 22:33

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Спасибо, Эмилия. Значит за кур можно не волноваться, только за плющ :D

Фламинго 07.11.2021 10:51

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Плющ и вырасти не успеет, как куры его съедят :smile:

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

А чистотелом, кстати, они глистов гоняют . Так же и полынью.

Анатолий 07.11.2021 16:55

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Цитата:

Сообщение от Tess (Сообщение 1281669)
Спасибо, Эмилия. Значит за кур можно не волноваться, только за плющ :D

Плющ???? Це супер, але на рабиці може вимерзнути. В мене на раз на три роки вимерзає на дерев"яному паркані, а тут металева сітка, яка продувається вітром. Хоча, попробуйте, ви ж нічого не втрачаєте

Tess 07.11.2021 21:22

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Анатолий, не забывайте, что у нас с вами разные климатические зоны. У меня в саду плющи растут на сетке уже не один год вполне нормально.
Но этот участок с куриным загоном находится в районе Грибовка довольно близко к морю, таки возможно зимой будет продуваться сильнее, чем плющ привык у меня в городской черте. Возможно на зиму в первые годы стоит снимать и укладывать на землю. Посмотрим что перевесит: желание улучшить декор участка или нежелание создавать себе лишние заботы :D

язичник 29.11.2021 18:23

Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))
 
Цитата:

Сообщение от Анатолий (Сообщение 1281690)
Плющ???? Це супер, але на рабиці може вимерзнути.

У нас бачив плющ, який вже років з тридцять плететься по бетонній опорі електролінії. Опора стоїть на південному боці вулиці за метр від огорожі і гаража. Тобто, з півночі нічим не прикрита. Жодного разу не бачив слідів обмерзання. Наразі на ліані рясно зеленіють ягоди


Текущее время: 08:15. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot