Тема
:
Великодній стіл
Показать сообщение отдельно
17.06.2017, 22:21
#
32
Natalinda
Увлеченный
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 392
Сказал(а) спасибо: 3,025
Поблагодарили 2,246 раз(а) в 301 сообщениях
Re: Великодній стіл
Оце скучаю)))
Згадала що фотки мала показати
Такі от печенька цього року робили. Дуже сподобалося з айсингом працювати! Дитина зацінила!
__________________
Я, Наталка, на "ти"
_____________________________
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт...
Л.Костенко
Моє життя
https://instagram.com/magiamedy?igshid=1vi7iq75l4h0l
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss
(17.06.2017),
Irenyar
(24.03.2018),
jozaf
(17.06.2017),
Julia81
(01.04.2018),
Moonvalley
(22.06.2017),
Sveta
(24.03.2018),
Ветка
(18.06.2017),
Гала
(25.03.2018),
Деметра
(24.03.2018),
Долорес
(25.03.2018),
Марлена
(07.04.2018),
утя
(24.03.2018)
Natalinda
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Natalinda