Тема
:
Адреса и отзывы о поставщиках 3
Показать сообщение отдельно
03.11.2018, 10:53
#
3422
ibilous
Освоившийся
Регистрация: 20.06.2014
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 155
Сказал(а) спасибо: 330
Поблагодарили 419 раз(а) в 119 сообщениях
Re: Адреса и отзывы о поставщиках 3
Напишу тут очевидну річ...
Хочу подякувати Світлані (
Sveta
) за саджанці плодових. Всі дерева приїхали в гарному, розвиненому стані і для своєї ціни були дуже високої якості. Якщо стане необхідність, з задоволенням замовлятиму ще.
21 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique
(04.11.2018),
kosshhka
(06.11.2018),
kravconok
(03.11.2018),
lebedi
(03.11.2018),
NaLiKa
(05.11.2018),
NataS
(04.11.2018),
steelbeast
(03.11.2018),
Sveta
(04.11.2018),
Zaja
(03.11.2018),
Витуся
(04.11.2018),
Гюльнара
(20.11.2018),
дамада
(03.11.2018),
Деметра
(03.11.2018),
Долорес
(03.11.2018),
евгения
(03.11.2018),
Елена на даче
(21.11.2018),
мрійниця
(03.11.2018),
Наливайко
(03.11.2018),
стелла
(03.11.2018),
Фиорентинка
(03.11.2018),
Южная
(04.11.2018)
ibilous
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от ibilous