Re: Адреса и отзывы о поставщиках 3
Отримала вчора посилку від Нова Флора. Дуже задоволена. Нарциси і тюльпани величезні. По акції замовила 2 піони. Середного розміру, але 2-3 почки є.Нарциси і тюльпани посаджу в контейнери і прикопаю, бо в нас уже іде сніг. А що робити з піонами? Ніколи так пізно не замовляла, думаю теж посадити в відра і поставити в підвал.
|