Тема
:
Инжир
Показать сообщение отдельно
17.02.2019, 07:20
#
856
Ажен
Местный
Регистрация: 11.04.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 937
Сказал(а) спасибо: 653
Поблагодарили 2,625 раз(а) в 669 сообщениях
Re: Инжир
Ви розмір тих мурах бачили? Ми з мертвим. Таке занесли .. я їх боюся.... Та й навряд чи вони їх їдять (з чого ви таке взяли?)
__________________
Евгения
Ажен
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Ажен