Re: Выбор пылесоса.
О, і у мене Zelmer Aquwelt 919.5 ST, вже більше року. Дуже задоволена! Я ним і підлогу мию, і стіни - у нас у вітальні миючі світлі шпалери, а у ванні декоративна штукатурка - справляється на ура. І дивани вже ним чистила - теж нормально. Воду у фільтр-відро я наливаю трохи більше позначки - просто, щоб бути впевненою, що пил видувається в воду, а не поверх неї)) Ну так, трохи муторно мити ті фільтри, але це все одно краще, ніж витряхувати мішки і дихати пилом.
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
|