Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2014, 18:49   #59
Angelique
Местный
 
Аватар для Angelique
 
Регистрация: 31.03.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 2,252
Сказал(а) спасибо: 9,432
Поблагодарили 6,532 раз(а) в 1,477 сообщениях
Angelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Выбор пылесоса.

О, і у мене Zelmer Aquwelt 919.5 ST, вже більше року. Дуже задоволена! Я ним і підлогу мию, і стіни - у нас у вітальні миючі світлі шпалери, а у ванні декоративна штукатурка - справляється на ура. І дивани вже ним чистила - теж нормально. Воду у фільтр-відро я наливаю трохи більше позначки - просто, щоб бути впевненою, що пил видувається в воду, а не поверх неї)) Ну так, трохи муторно мити ті фільтри, але це все одно краще, ніж витряхувати мішки і дихати пилом.
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
Angelique вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Викса (11.02.2014)