Re: Адреса и отзывы о поставщиках 3
Отримала сьогодні саджанці полуниці від Світлани з Харкова, - ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! Все дуже гарно упаковане, рослинки в контейнерах гарної якості! Я її клієнт тепер) У нас сьогодні дощить, тому довелося висаджувати під дощем....так має ще краще прижитися)))
|