Цитата:
Сообщение от Maryana
В СВ насіння цього року хтось замовляв?
|
Я замовляла. Ситуація з СВ така саме як і у вас. Мало того, що прислали через Укрпошту, так ще й набір насіння який я не замовляла за додаткові кошти. Скаргу їм написала і отримала таку відповідь.
Цитата:
Уважаемая Заказчица !
Нами стоимость берется только за товар, разница в сумме = оплата почтовому отделению за услуги доставки.
Набор семян - вкладывается дополнительно в каждый заказ -оплата за него не берется.
Последующие заказы будут доставляться через представителя.
|
Прикольно, але все одно чому я повинна платити за послуги Укрпошти, якщо я замовляла отримання посилки через представника. Вирішила біьше не зв'язуватись з цим постачальником.