Тема
:
Хосты-2
Показать сообщение отдельно
01.06.2016, 01:26
#
2610
ibilous
Освоившийся
Регистрация: 20.06.2014
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 155
Сказал(а) спасибо: 330
Поблагодарили 419 раз(а) в 119 сообщениях
Re: Хосты-2
Як варіант... Загнати "мишей" під траву, щоб нишком виглядали з-під неї.
ibilous
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от ibilous