Тема: Нимфеи
Показать сообщение отдельно
Старый 15.07.2016, 15:59   #12
Angelique
Местный
 
Аватар для Angelique
 
Регистрация: 31.03.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 2,252
Сказал(а) спасибо: 9,432
Поблагодарили 6,532 раз(а) в 1,477 сообщениях
Angelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Нимфеи

Мою першу німфею якась падлюка общипала(( Навіть не сфоткала, чекаю тепер наступного бутона. Цікаво, хто так може пелюстки пообривати, їх половинки поряд плавали: подумала би, що якась дитина квіточку порвала, якби не знала, що мій такого не вчудить, а сусідських не було. Може, пташки так можуть?
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
Angelique вне форума