Тема: Шелковица
Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2021, 20:23   #723
pacat
Освоившийся
 
Регистрация: 18.10.2016
Адрес: Київ
Сообщений: 134
Сказал(а) спасибо: 172
Поблагодарили 453 раз(а) в 109 сообщениях
pacat is a glorious beacon of lightpacat is a glorious beacon of lightpacat is a glorious beacon of lightpacat is a glorious beacon of lightpacat is a glorious beacon of light
По умолчанию Re: Шелковица

Цитата:
Сообщение от Никола Посмотреть сообщение
Вельми вдячний Вам за відгук і за поради. Щасти Вам.
Щойно заглянув із північного боку під козирок: луски бруньок розтулені,брунки зазеленіли і готові до проростання. Надіюсь на краще. Адже в період другої молодості не те,що рік,а й кожен день цінуєш. Кортить зробити якомога більше корисних справ.
Дякую, що поділились своїм досвідом Дай Бог, щоб все у вас добре росло і рясно плодоносило!
Є універсальні поради, але дійсно треба підлаштовуватися під конкретні умови. В мене ділянка на схилі, тому грунтові води глибоко, зайвої вологи немає.
По шовковиці, до речі, найкращий результат дає копуліровка. Про окуліровку я писав, бо в серпні в основному щеплю яблуні і груші таким методом (вирощую собі і добрим людям саджанці). Але дійсно з вирізанням бруньок - морока)
Ми з вами однодумці бо я теж вважаю, що виростити дерево - одне з найкращих діл, що може людина зробити і лишити для інших. З дитинства цим займаюся.
P.S. Коли приїду додому зроблю фото своїх прививок шовковиці (окуліровка/копуліровка) - для порівняння
__________________
Повага до людей є повагою до самого себе (Дж. Голсуорсі)
Мій блог по садівництву https://dyvosad.webnode.com.ua
pacat вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Никола (21.06.2021)