Показать сообщение отдельно
Старый 26.11.2022, 14:52   #2968
Люд.а
Местный
 
Аватар для Люд.а
 
Регистрация: 15.01.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 2,022
Сказал(а) спасибо: 17,654
Поблагодарили 15,195 раз(а) в 1,747 сообщениях
Люд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond reputeЛюд.а has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: вот такой вот гриб на абрикосах

Я не профі, але запам'ятала, що гриби переробляють мертву деревину. Те, що ми бачимо оком, це тіло гриба, а грибниця - всередині. То ж будь-які обробки, як мертвому - припарка, буквально. Я б обрізала весь стовбур з гарним запасом здорової деревини ( почнете пиляти, побачите, що середина вже почала трухлявіти).
Швидше за все ваші абрикоси були уражені моніліозом. Я свої весною обробляла, але одна з основних гілок все одно захворіла і всохла майже до стовбура ( вона була найближче до стіни і заквітувала раніше всіх).
Не спиляєте цієї весни гілку, спиляєте через рік-два все дерево ( таке в мене теж було).

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:49 ----------

Залізний купорос прибирає лишайники на дереві, а це гриб (не знаю як правильно називається, трутовик ніби).
__________________
Мой сад Весна 2019
Весна 2020 Літо 2020 Літо 2021
Садівництво починається як захоплення і незабаром стає сенсом життя...
Люд.а вне форума   Ответить с цитированием