Показать сообщение отдельно
Старый 07.07.2020, 22:03   #719
Natalinda
Местный
 
Аватар для Natalinda
 
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 5,223
Поблагодарили 3,833 раз(а) в 690 сообщениях
Natalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Продам мeд та пилок

Цитата:
Сообщение от Almargo Посмотреть сообщение
Наталочка, цікавить ріпак 2 та 17 смаків крем-меду (про що мова?)
Ріпак готова відправити 150 грн літр.
1 літр чи 2?

Крем мед це натуральний мед, який на спеціальному обладнанні (у нас кремовалка польського виробництва) вимішується, для того щоб розбилася усі кристалики меду, щоб мед набув кремоподібної структури та консистенції. Тобто змінюється лише структура, але не хімічний склад. Вимішування проводиться повільно і довго, при низьких температурах.
Після того як мед скремований додаю до нього сублімовані фрукти/ягоди, спеції.
Такий мед легко намащувати на хлібчик. Ним легко і зручно урізноманітнювати сніданки і перекуси. Його зазвичай люблять навіть ті, хто до меду байдужий. Також набір крем меду з різними смаками - чудовий солодкий і корисний подарунок для усіх!
Ось так приблизно виглядає.




Смаки: прополіс, імбир, кокос, какао, какао та горіх, кориця, кава, лимон, цитрус, обліпиха, полуниця, вишня, ківі, брусниця, журавлина , лохина, малина, манго, чорниця, ожина, смородина, ананас, яблуко з корицею.
Баночки 100 і 200 мл.
Вартість
100 мл від 40 до 60 грн в залежності від смаку
200 мл від 75 до 100 грн в залежності від смаку


Цитата:
Сообщение от ксюшаня Посмотреть сообщение
Наташа, я на акацию. Количество зависит от цены. Жду сообщения в личку.
Пишу
__________________
Я, Наталка, на "ти"
_____________________________
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт...

Л.Костенко
Моє життя
https://instagram.com/magiamedy?igshid=1vi7iq75l4h0l
Natalinda вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
apple1210 (08.07.2020)