Показать сообщение отдельно
Старый 28.07.2021, 12:20   #98
Ксеня
Освоившийся
 
Регистрация: 17.07.2018
Адрес: Луцьк
Сообщений: 117
Сказал(а) спасибо: 41
Поблагодарили 290 раз(а) в 99 сообщениях
Ксеня is a jewel in the roughКсеня is a jewel in the roughКсеня is a jewel in the roughКсеня is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Гортензия черешковая, дуболистная, шершавая, пильчатая

Цитата:
Сообщение от BARBACYCA Посмотреть сообщение
Какой красивый куст. Давно поглядываю в сторону этой гортензии, но информация по ней противоречива , поэтому покупку откладываю.Ксения, есть ли какие проблемы с этой гортензией? Для меня, если требуется укрытме или другие танцы с бубнами- это проблема
Питання неоднозначне. Я жодних танців крім поливу не влаштовую, попити вона любить, місце тінисте, але години дві- три сонця в середині дня там є. На зиму не накриваю, але однозначно сказати що гарантовано не замерзне теж не можу. Спробую описати минулу зиму. Поруч з цією гортензією росте Wartburg, якій дають 4- ту зону і минулої зими Wartburg як і всі інші не накриті троянди замерзла вище см 15 від землі. Гортензії я весною різанула одну гілку і серцевина була коричневою, мені здається це не нормально. Більше не було ніяких ознак підмерзання, росте і цвіте нормально. Тут починаються але: на неї намело величезну кучугуру снігу і я ще накидала, тобто -23 вона пережила під снігом, але до снігу був день в січні з -17 і дуже сильним вітром, я думаю саме в цей день і померзли троянди.
Ксеня вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BARBACYCA (28.07.2021), Lisenok (28.07.2021), Wolfin (28.07.2021), Долорес (28.07.2021), Елка (16.03.2023)