Показать сообщение отдельно
Старый 20.07.2019, 17:37   #4264
Музей
Местный
 
Регистрация: 13.08.2011
Адрес: Киев, Сольва
Сообщений: 637
Сказал(а) спасибо: 1,618
Поблагодарили 2,833 раз(а) в 422 сообщениях
Музей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Посадка, обрезка, подкормка роз ( часть 3- продолжение)

Цитата:
Сообщение от Наташа Бречко Посмотреть сообщение

Той самий кущ, що минулого разу публікувала фото. А саме 30.06.2019. Мені здається, що саме комбінація підкормки пролив плюс по листу з інтервалом днів 8-9. В моєму випадку спочатку була по листу Мегафолом, а потім пролив під корінь Новофертом.
З ослабленими рослинами я практикую спершу коріневу підтримку, а потім стимулюю по кроні.
Якщо навпаки, то покращення зовнішнього вигляду , може відбуватися за рахунок погіршення загального стану рослини, через пригнічений стан коріневої.
Мегафол дуже ефективний препарат, але я відношу його в розряд "косметичних препаратів" - корисний для здорових рослин.
А ще, в мене склалося враження, що застосування Мегафолу по гольчастих рослинах дуже помітно, а на листяних краще працюють Плантафоли.
__________________
Музей на этом форуме больше не живет.
Феи, всем процветания!
Музей вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
OdJenya (20.07.2019), Наташа Бречко (22.07.2019), ТамарВанна (21.07.2019)