Показать сообщение отдельно
Старый 18.09.2023, 03:34   #741
Лена Мерлин
Фея с топором
 
Аватар для Лена Мерлин
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Ірпінь, але поки на Канадійщині
Сообщений: 6,661
Сказал(а) спасибо: 5,205
Поблагодарили 10,211 раз(а) в 2,039 сообщениях
Лена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond reputeЛена Мерлин has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Черенкование роз

От так, коли в житті все не дуже все весело, рятують квіти. Повертаюсь на форум потихеньку.
Я тут контрабандою привезла до Канади штук десять живців з п'яткою. Намочила вату звичайною водою, втикнула туди живці, замотала харчовою плівкою ніжки, а всі живці кутанула у харчову фольгу. Ну і поїхали ми. А тут халепа - я то доїхала, а чемодани - ні. Прибули за 2 тижні((( Я вже думала всьо пропало. Де там. Деякі живці каллюс наростили і навіть корінчики у 2 виявились. Посадила як годиться під банки, але не допетрала і не в тінь, а в напівтінь виставила. Вологу підтримувала. І вони майжк всі листя випустили. Що його тепер робить? Переставити в тінь? Обірвати листя? Щось я не можу визначитись.
Лена Мерлин вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Гала (20.09.2023), утя (18.09.2023)