Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2021, 12:48   #34
ulianka111
Увлеченный
 
Регистрация: 06.07.2018
Адрес: Львовская область
Сообщений: 319
Сказал(а) спасибо: 345
Поблагодарили 207 раз(а) в 117 сообщениях
ulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Посевная 2021: планы, семена, сроки высадки

Цитата:
Сообщение от господарочка Посмотреть сообщение
Многие годы выращивала рассаду на окне. В эту весну часть томатов решила высадить в парник. И вот теперь ищу инфу как правильно посеять? Два года предыдущие сеяла в парник разные цветы и низкорослые томаты в середине апреля. Всего по 1 рядку. Но заметила, пока взойдут нужные семена то все заростало сорняком. Приходилось в позе стоять и все выщипывать. Кто может подсказать, как избавиться от такой проблемы?Да и высевать решила в начале марта перцы, а в середине марта несколько томатов. В прошлом году намучалась таскать с окна на балкон, да еще и погода подкачала. Возраст требует уменьшить беготню. Делитесь опытом, как облегчить труд.
Як варіант, можна спробувати перед посівом, тижня за 2, затягнути грунт плівкою. Края присипати землею, щоб не поступало повітря. Бурян зійде і погорить під плівко. Потім плівку зняти і висіяти насіння. Після цього знову натягнути плівку і пильно стежити, щоб встигнути проробити в плівці дирочку, коли зійде рослинка. Кругом дирочки знов приспати землею. Тоді бурян буде горіти, а сама рослина рости. Але такий метод тільки для того, хто має капельний полив.

Ще є варіант обробити передпосівним гербіцидом.

Я не прихильник прямого посіву в землю. Висаджую тільки розсадою все що можна. Мені так простіше доглядати. Правда стаканчики з розсадою виношу в парник, як тільки дозволяє погода. Якщо передають похолодання, то заношу назад в дім. Але я живу біля городу, мені це просто зробити. Можна в парнику накривати агроволокном, але це ризиковано. Ще можна між ящики з розсадою ставити пляшки з водою. Вони за день нагріваються, а вночі віддають тепло.
Минулого року березень і квітень були дуже теплі, то я розсаду ще в середині березня винесла. Правда потім на початку травня, через морози в -9, дещо померзло. Але це таке ЧП. Сподіваюсь, що цього року весна буде нормальною.

Позаминулого року купила два світильники Осрам. Тепер всю розсаду підсвічую. Чоловік робить стелаж, ми прикріплюємо лампи. Включаю їх з 7 ранку до 10 вечора. Розсаду тримаю в будинку. Але в нас прохолодно. Не люблю, коли в домі жара. Температура вище 18 градусів не підіймається.
Хочу цього року спробувати пророщувати насіння в інкубаторі. Заповнити стаканчики, висіяти насіння і поставити в інкубатор десь на 25-30 градусів. Сподіваюсь, що так сходи будуть рівномірні. А то щороку маю проблему, що одні зійшли, а інші ще тиждень не проростають. Через такі сходи не можу використовувати касети, які на мою думку є більш зручними, ніж стакани.
ulianka111 вне форума  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Lim (24.01.2021), Maryana (18.01.2021), NaLiKa (18.01.2021), Tasia (01.02.2021), Берендей (21.01.2021), Восторг1 (21.01.2021), Деметра (17.01.2021), Елена на даче (17.01.2021), мрійниця (17.01.2021), Оксана_Чер (27.01.2021), Света Ш (18.01.2021)