Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2021, 10:59   #24
ulianka111
Увлеченный
 
Регистрация: 06.07.2018
Адрес: Львовская область
Сообщений: 319
Сказал(а) спасибо: 345
Поблагодарили 207 раз(а) в 117 сообщениях
ulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Посевная овощей 2021: планы, семена, сроки высадки

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
ulianka111, напишіть, будь ласка, детальніше, як Ви торік вирощували капусту. Куди сіяли, в стакани? Держали під лампами чи на окні? Температура яка?
Цього року вперше зимуємо "при горОді", тож хочу спробувати виростити ранній врожай.

Сіяла в середині лютого в касети на 50 ячейок. Маю стелаж з підсвіткою. Підсвічувала по 15-16 годин. Стелаж стоїть в приміщенні де майже немає природного світла. Температура в приміщенні була 15-16 градусів. Розсада не потянулась зовсім. В середині березня винесла в парник і ще додатково прикрила плівкою. В кінці березня висаджувала в парник. Потім на початку квітня перевалювала в відкритий грунт з великим комом землі. Капуста пересаджки навіть не помітила. Минулого року можна було одразу в відкритий грунт висаджувати, але я не ризикнула. Збирати капусту почали в кінці квітня і в травні. Поки висаджувала перець і баклажани, то грядка вже звільнилась.

Але минулий рік був не показник, бо зима, березень і квітень були дуже теплі. В мене в лютому полунця цвіла. Цього року у нас морози. Навіть не знаю, що робити. Скоріш за все буду висівати на розсаду капусту на початку березня. Потім в середині квітня одразу в відкритий грунт пересаджу. На випадок морозів підготую дуги і агроволокно.
Минулого року сіяла лише конічну червону Тінті та ранню білокачанну Етму. Ці сорти сподобались. буду і цього року їх сіяти. Але ще хочу спробувати цвітну Наутилус, броколі Айронмен і пікінську Маноко.
ulianka111 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
NaLiKa (11.02.2021)