Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!  

Вернуться   Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! > Сад и огород > Декоративное садоводство

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.02.2021, 13:56   #61
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Посіяла (в вологу серветочку) насіння - з десяток різних квітів, в горщики - травичку - на стратифікацію, в серветки - 14 різних дельфініумів.
Думала, що 1-м прокинеться геліотроп. А ні. 1-й - лофант Золотий ювілей, на 4-й день.
Дуже хотілося б, щоб тема ожила. Не сіють садівники, чи сіють, але не хочуть про це писати?
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
irina s (22.02.2021), jozaf (23.02.2021), Lim (23.02.2021), NaLiKa (22.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021), Tess (22.02.2021), Zavr (22.02.2021), Валентина-дачница (22.02.2021), СветаЯ (26.02.2021)
Старый 22.02.2021, 14:12   #62
Валентина-дачница
Местный
 
Аватар для Валентина-дачница
 
Регистрация: 30.12.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 2,161
Сказал(а) спасибо: 23,781
Поблагодарили 25,160 раз(а) в 2,691 сообщениях
Валентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

В цьому сезоні планую теж вирощувати з насіння деякі однорічні та багаторічні рослини. Але планую почати це в першій декаді березня, так як не маю теплиці, та і немає фітолампи для досвічування. Теж зацікавлена в обміні досвідом форумчан, бо в цій справі я "чайнік".
Дуже хотіла в саду виростити космею махрову.Купила це насіння. Сподіваюсь, що все вдасться. Буду вдячна, якщо розкажите про свій досвіт.
__________________
Валентина и, конечно же, на "ты"

Любовь к садоводству - это семя, которое будучи посажено, никогда не умирает, но составляет постоянно растущий источник счастья. (Гертруда Джекилл)
Создание сада - это инвестиция, в свое здоровье как минимум.
Валентина-дачница вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
NaLiKa (22.02.2021), natabu (22.02.2021)
Старый 22.02.2021, 14:26   #63
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

З квітів посіяла поки що тільки лаванду. Всі інші посіви будуть в пізніші терміни. Змінилися умови проживання, тепер маю тількі одне тепле підвіконня, тому буду по максимуму чекати тепла, щоб можна було ростити розсаду в неотоплюваному приміщенні.

Наташа, рада Вашому поверненню.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (22.02.2021), Валентина-дачница (22.02.2021)
Старый 22.02.2021, 14:28   #64
Калинович
Освоившийся
 
Регистрация: 14.02.2019
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 101
Сказал(а) спасибо: 164
Поблагодарили 165 раз(а) в 61 сообщениях
Калинович has a spectacular aura aboutКалинович has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Ага, і в мене посівна почалась. Може комусь знадобиться мій досвід. Сіяла декоративну цибулю Остара (Ostara) насінням. Замочила в добре теплій воді - на 1 скл. води 1 ст.л. перекисі водню. Стояло насіння 3 доби (ну, так вийшло ). Потім його сіяла на туалетний папір в скрутку, папір змочувала таким ж розчином. Вертикально скрутки поклала в баночку, на дно - той же розчин. Накрила пакетиком і підсунула до батареї (ледь тепла). Так ось, від п'ятниці сьогодні вже проросло насіння - тобто за 3 дні! В мене цибуля дууже довго завжди сходила. Спосіб сподобався. Я потім ту цибульку підрощу в скрутках, попікую в земельку і вже добре товстенькою - на грядки.

Последний раз редактировалось Калинович; 22.02.2021 в 16:38.
Калинович вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (22.02.2021), netalyy (22.02.2021), Валентина-дачница (22.02.2021)
Старый 22.02.2021, 15:42   #65
Галина 0560
Освоившийся
 
Регистрация: 24.08.2020
Адрес: Харьков
Сообщений: 43
Сказал(а) спасибо: 84
Поблагодарили 52 раз(а) в 40 сообщениях
Галина 0560 will become famous soon enough
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Я посеяла многолетнюю астру Roza sieger 13 февраля, все остальное - лофант тибетский, люпины, гайлардии - буду сеять 15 марта.
Галина 0560 вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (22.02.2021), Ажен (24.02.2021), Валентина-дачница (22.02.2021)
Старый 22.02.2021, 16:16   #66
садовник
Super Moderator
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Киев.
Сообщений: 42,664
Сказал(а) спасибо: 2,354
Поблагодарили 83,992 раз(а) в 26,362 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от Валентина-дачница Посмотреть сообщение
Дуже хотіла в саду виростити космею махрову.Купила це насіння. Сподіваюсь, що все вдасться. Буду вдячна, якщо розкажите про свій досвіт.
космею можно выращивать прямым посевом грунт сразу на место.
но если хочеться пошаманить, то отсчитайте 30 дней от срока высадки в грунт и сейте. в этом случае подстветка уже не потребуется. световой день и так перевалит за 12 часов

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:14 ----------

Цитата:
Сообщение от Калинович Посмотреть сообщение
Ага, і в мене посівна почалась. Може комусь знадобиться мій досвід. Сіяла цибулю насінням. Замочила в добре теплій .
це все гут, але в цій темі ми балакаємо про квіти овочі поверхом вище
садовник вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (22.02.2021), Tasia (23.02.2021), Ажен (24.02.2021), Валентина-дачница (22.02.2021)
Старый 22.02.2021, 16:36   #67
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
це все гут, але в цій темі ми балакаємо про квіти овочі поверхом вище

Я теж спочатку так зрозуміла. Але ж колись також сіяла цибулю, голубу і бузкового кольору, ту що на квіти, декоративну. Назви не пам'ятаю .
Сіяла восени просто в грунт, порозсипала. Щось трохи вдалося, виросло і вже навіть цвіло.

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

Цитата:
Сообщение от Калинович Посмотреть сообщение
Сіяла цибулю насінням. Замочила в добре теплій воді - на 1 скл. води 1 ст.л. перекисі водню. Потім його сіяла на туалетний папір в скрутку, папір змочувала таким ж розчином. .

Хороший досвід. Але бувають випадки, коли насіння проростає довше, і перекис водню не прискорить процес. Цей метод годиться для цибулі. Для інших рекомендувала б серветку - шматок синтетичної тканини. Не розлізеться, ніякі зайві грибки, тощо з часом не заводяться. У мене серветки з насінням і по 2 неділі лежали, і більше. Треба було додатково зволожувати з пульверизатора (пирскалки ). Все витримувало. А якщо бруднуватий вигляд - наприкла: якась частина насіння несхожа і зігнила, попсувала серветку, то насіння переношу на іншу серветку. 1-шу можна перепрати і використовувати.
Зараз у мене на серветці лежить 7 насінин молочноквіткового дзвоника, все, що зібрала за сезон. Воно дуже малесеньке. Дивлюсь на нього через лупу. Але так вже робила. Вмію переносити зволоженою зубочисткою в грунт. Так що все буде добре

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
З квітів посіяла поки що тільки лаванду.

... маю тількі одне тепле підвіконня, тому буду по максимуму чекати тепла, щоб можна було ростити розсаду в неотоплюваному приміщенні.
Лаванда зійде (а я б попередно хоч днів 7 постратифікувала, якщо це насіння не таке, яке бувало в замовленнях Саши Адоніса), потім їй потрібна прохолода, + 16, до + 18.

Тепле підвіконня їй може не сподобатися.
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (22.02.2021), NaLiKa (23.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021)
Старый 22.02.2021, 16:39   #68
Калинович
Освоившийся
 
Регистрация: 14.02.2019
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 101
Сказал(а) спасибо: 164
Поблагодарили 165 раз(а) в 61 сообщениях
Калинович has a spectacular aura aboutКалинович has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
це все гут, але в цій темі ми балакаємо про квіти овочі поверхом вище
Дякую, поправила
Калинович вне форума  
Старый 22.02.2021, 17:11   #69
Валентина-дачница
Местный
 
Аватар для Валентина-дачница
 
Регистрация: 30.12.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 2,161
Сказал(а) спасибо: 23,781
Поблагодарили 25,160 раз(а) в 2,691 сообщениях
Валентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond reputeВалентина-дачница has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
космею можно выращивать прямым посевом грунт сразу на место.
но если хочеться пошаманить, то отсчитайте 30 дней от срока высадки в грунт и сейте. в этом случае подстветка уже не потребуется. световой день и так перевалит за 12 часов[COLOR="Silver"]
Спасибо за подсказку. Мне удобнее сеять прямо в ОГ на ПМЖ.
__________________
Валентина и, конечно же, на "ты"

Любовь к садоводству - это семя, которое будучи посажено, никогда не умирает, но составляет постоянно растущий источник счастья. (Гертруда Джекилл)
Создание сада - это инвестиция, в свое здоровье как минимум.
Валентина-дачница вне форума  
Старый 22.02.2021, 18:41   #70
садовник
Super Moderator
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Киев.
Сообщений: 42,664
Сказал(а) спасибо: 2,354
Поблагодарили 83,992 раз(а) в 26,362 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Ну тогда примерно в начале мая можно приступать.
садовник вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 22.02.2021, 20:44   #71
teacher
Освоившийся
 
Регистрация: 30.06.2015
Адрес: Киев
Сообщений: 106
Сказал(а) спасибо: 73
Поблагодарили 226 раз(а) в 95 сообщениях
teacher is a jewel in the roughteacher is a jewel in the roughteacher is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

З тих пір, як у нас зявився клаптик землі, у мене девіз: "Швиденько Новий рік, а далі -весна!" Тому ще 4 січня посіяла віолу :) На сьогодні у це уже досить хороші рослини по см 5. Підкажіть, будь ласка, хто мав з нею справу, потрібно прищипнути верхівку чи вона сама перетвориться в кущик? Бо колись купувала через красиві квіти, а сама рослина була "висока і струнка"...
teacher вне форума  
Старый 22.02.2021, 20:53   #72
садовник
Super Moderator
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Киев.
Сообщений: 42,664
Сказал(а) спасибо: 2,354
Поблагодарили 83,992 раз(а) в 26,362 сообщениях
садовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond reputeсадовник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

щипати нічого не треба
садовник вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (23.02.2021), teacher (22.02.2021), Яно4ка (25.02.2021)
Старый 23.02.2021, 08:56   #73
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
Лаванда зійде (а я б попередно хоч днів 7 постратифікувала, якщо це насіння не таке, яке бувало в замовленнях Саши Адоніса), потім їй потрібна прохолода, + 16, до + 18.

Тепле підвіконня їй може не сподобатися.
Лаванда стратифікувалась всю зиму в неотоплюємому будинку. Насіння від Адоніса, гібридна лаванда Бандера. +16+18 забезпечу, зараз вона на роботі, тут тепліше, потім заберу додому, там як раз потрібна температура.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
natabu (23.02.2021)
Старый 23.02.2021, 09:07   #74
Tasia
Освоившийся
 
Аватар для Tasia
 
Регистрация: 28.06.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 88
Сказал(а) спасибо: 640
Поблагодарили 190 раз(а) в 60 сообщениях
Tasia has a spectacular aura aboutTasia has a spectacular aura aboutTasia has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

У меня посевная началась в конце января. Ручки дуже чухалися. Делала ревизию семенам. Нашла старые семена люпина, пошкрябала, прорастила - сейчас уже 3-4 настояших листика.Потом посеяла 5-летней давности чернобривцы Антигуа, правда тоже прорастила. Взошли все ! Уже пересадила в 0,2 стаканы. Появился 8-й настоящий листик. Воодушевленная результатом посеяла 5-6 летние семена алиссума , схизантуса, левкоя, лобелии, ну и еще всякую мелочь. Все профсемена. Всхожесть лучше всего у алиссума - 80-90 %. У остальных 20-40%. Мне хватит. Но аппетит же растет во время еды...и пошла я вразнос... прикупила свежие семушки виолы, петунии, лобелии и чернобрывцев. Ну тут все ОК. Все взошло и буяет. Куда это все садить!?
Вообщем, пока мне понравилось моя затея, учитывая то, что сеяла цветочки на рассаду первый раз...
__________________
Я - Тая
Tasia вне форума  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (25.02.2021), jozaf (23.02.2021), NaLiKa (23.02.2021), natabu (23.02.2021), netalyy (23.02.2021), PAV-16 (23.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021), Облако (23.02.2021)
Старый 23.02.2021, 11:21   #75
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
Насіння від Адоніса, гібридна лаванда Бандера.

А ви її будете вести в горщику, чи потім у квітник?
Я її пару років тому вирощувала. В россаді все було дуже просто, легко йшла. Висадила в грунт. Наростала повільно. В тому сезоні не зацвіла. Ну і звичайно не перезимувала.

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

18 - го лютого намочила. А сьогодні з корінцями перенесла в горщики з грунтосумішшю:
- лоффант Золотий ювілей
- кентрантус білоквітковий.
Геліотроп завтра буде мати корінці. Вже проглядаються.
З кентрантусом задовільняю свою цікавість. Які будуть дітки? Якого кольору. Цвів лише білий, але з якого насіння він вирощений - не знаю. Із 11 насінин проклюнулось 9, 2 насінини зіпсувались.
Постояло насіння з 18 лютого в кімнаті (+16 +18), як пригріє сонце - ще тепліше. Вирішила перенести на горище, де + 6, на тиждень. Це така коротка стратифікація. Чому? Бо так колись по інструкціїї на пакетику сіяла магазинний кентрантус кокінеус (рожевий). А сьогодні дивлюся, а він весь з корінцями на горищі при + 6.

Люблю насіннєві пригоди
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
NaLiKa (23.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021), Деметра (24.02.2021)
Старый 23.02.2021, 11:24   #76
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Планую в горщику, або висадити в грунт, а восени викопати і зимувати вдома, буду дивитися по розмірах рослини. Торік цю лаванду не вдалося виростити. Через ковід на початку квітня довелося піти в відпустку і вивезти всю розсаду в неотоплюваний будинок. Багато чого загинуло, лаванда в тому числі, була маленька і не витримала холодів.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
natabu (23.02.2021)
Старый 23.02.2021, 11:35   #77
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

NaLiKa, а може варто частину висадити в грунт, а щось лишити в горщику. Може вдасться горщик перезимувати, дотягнути до наступного року і подивитись результат.
Хоча у мене є негативний досвід.
Колись вирощувала лаванду "перисту". Можливо це був лавандин, можливо ще щось. Виробник міг назву просто придумати. Вона зацвітала у 2-й половині літа. Я хотіла швидше. 2 рослини зимувала в горщиках на горищі (там є вікна). Насіння також посіяла. Ті, що перезимували, мали жалюгідний вигляд. Розсада була кращою.
Ця рослина не дуже любить наші кліматичні умови.
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
NaLiKa (23.02.2021)
Старый 23.02.2021, 12:04   #78
Марічка
Местный
 
Аватар для Марічка
 
Регистрация: 20.08.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 866
Сказал(а) спасибо: 3,725
Поблагодарили 3,869 раз(а) в 654 сообщениях
Марічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond reputeМарічка has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

В мене один кущик Bandera живе в горщику з позаминулого року посіву. Минулого року їх було більше, але зробила глупість - весною обрізала коротко - вигляд мали по зимі не айс - і більшість поступово зачахли. Лишивсь один. Зараз в кімнаті на підвіконні (південно-західному) там десь 15-16 температура. Пришпилила пару гілочок - може вкоріниться.
Марічка вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
NaLiKa (23.02.2021), natabu (23.02.2021)
Старый 23.02.2021, 12:58   #79
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Дійсно, поділити рослини на різні умови вирощування гарна ідея. Але ще спочатку треба розсаду віростити. На майбутнє планую купити якусь лаванду, нехай і з простішими квітами, але зимуючу в нас. А в цієї Бандери повелась на "чубчик".
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
Старый 24.02.2021, 17:53   #80
Ажен
Местный
 
Аватар для Ажен
 
Регистрация: 11.04.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 1,045
Сказал(а) спасибо: 753
Поблагодарили 3,267 раз(а) в 805 сообщениях
Ажен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Я космею планирую прорастить в стаканчиках и подрощенную перевалить в грунт, т. к. семушек всего 10.
Тоже накупила много декоративных семян, буду играться.
__________________
Евгения
Ажен вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
natabu (26.02.2021), Валентина-дачница (24.02.2021)
Старый 25.02.2021, 14:27   #81
Tata_
Местный
 
Аватар для Tata_
 
Регистрация: 18.04.2016
Адрес: Kiev
Сообщений: 624
Сказал(а) спасибо: 4,964
Поблагодарили 3,181 раз(а) в 534 сообщениях
Tata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond reputeTata_ has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Женя, Космея бурьян страшнейший, подбери ей место, что бы она никого не задавила. У меня разпростанилась не весь участок, уже не знаю как и бороться с ней
__________________
Я Татьяна
https://photos.app.goo.gl/VMuBINuE9wiBzjYL2
Tata_ вне форума  
Старый 25.02.2021, 19:42   #82
Ажен
Местный
 
Аватар для Ажен
 
Регистрация: 11.04.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 1,045
Сказал(а) спасибо: 753
Поблагодарили 3,267 раз(а) в 805 сообщениях
Ажен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond reputeАжен has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Тата, я в курсе. Это я каких -то махровых взяла 10 штучек. И планирую под домом сажать, пусть красота будет. Туда же рудбекию, эхинацею и гайлардию. Массив только приветствуется. Нам землю завезли, переживаю, что кислотность непонятная

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

Наталю, а Перовскію не хочете замість лаванди? Гарний кущ, посуху тримає, до ґрунтів невибаглива
__________________
Евгения
Ажен вне форума  
Старый 26.02.2021, 00:31   #83
СветаЯ
Увлеченный
 
Аватар для СветаЯ
 
Регистрация: 18.02.2017
Адрес: Черкассы
Сообщений: 356
Сказал(а) спасибо: 1,081
Поблагодарили 1,376 раз(а) в 274 сообщениях
СветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud ofСветаЯ has much to be proud of
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Я тоже делала ревизию и пришлось сеять и сеять цветохи,иначе на следующий год не взойдут. Теперь у меня весна на стеллаже от сальвии,бегонии,петунии,зевов,катарантусов.а бегошки уже цветут
СветаЯ вне форума  
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (26.02.2021), jozaf (26.02.2021), kat-leo (26.02.2021), kravconok (26.02.2021), Lemurka (08.03.2021), Lim (27.02.2021), ludashch (26.02.2021), maxbor_mar (26.02.2021), NaLiKa (26.02.2021), Observer128 (26.02.2021), PAV-16 (26.02.2021), Tasia (16.03.2021), Tata_ (26.02.2021), vasisuali (27.02.2021), zoya2 (26.02.2021), Валентина-дачница (26.02.2021), Садовница (28.02.2021)
Старый 26.02.2021, 08:43   #84
zoya2
Местный
 
Регистрация: 10.03.2013
Адрес: г.Харьков
Сообщений: 920
Сказал(а) спасибо: 2,165
Поблагодарили 2,429 раз(а) в 701 сообщениях
zoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
в серветки - 14 різних дельфініумів.
Наташа,це на пророщування чи на стратифікацію?Треба сіяти свої (купила насіння низьких дельфініумів),а я в роздумах.Порад дуже багато,але вони всі різні.
__________________
Я Зоя.Можна на ты.
zoya2 вне форума  
Старый 26.02.2021, 09:00   #85
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от Ажен Посмотреть сообщение
Наталю, а Перовскію не хочете замість лаванди? Гарний кущ, посуху тримає, до ґрунтів невибаглива
Перовскію хочу. Але лаванду теж хочу, бо ж аромаааат...
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
Старый 26.02.2021, 10:15   #86
kat-leo
Местный
 
Аватар для kat-leo
 
Регистрация: 02.11.2009
Адрес: г.Купянск Харьковская обл.
Сообщений: 1,116
Сказал(а) спасибо: 577
Поблагодарили 2,623 раз(а) в 851 сообщениях
kat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond reputekat-leo has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Так возьмите какую-нибудь простенькую, будет аромат и минимум хлопот.
__________________
Катя
kat-leo вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
NaLiKa (26.02.2021)
Старый 26.02.2021, 10:31   #87
ludashch
Местный
 
Аватар для ludashch
 
Регистрация: 14.05.2012
Адрес: Запорожье
Сообщений: 755
Сказал(а) спасибо: 4,816
Поблагодарили 4,976 раз(а) в 850 сообщениях
ludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond reputeludashch has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от СветаЯ Посмотреть сообщение
а бегошки уже цветут
Ой какая красота!!! А мои еще совсем манюни, на днях рассажу по стаканчикам.

Львиный зев уже в стаканчиках

А еще катарантусы уже пора рассаживать и земляника.
__________________
Людмила.
ludashch вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Lim (27.02.2021), NaLiKa (26.02.2021), natabu (26.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021)
Старый 26.02.2021, 12:27   #88
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Цитата:
Сообщение от zoya2 Посмотреть сообщение
Наташа,це на пророщування чи на стратифікацію?... купила насіння низьких .

Низьких, це яких? Не однорічних? Бажано точну назву, бо однорічні - невисокі і їх сіють в саду на постійне місце.
У мене насіння свого збору з низьких, високих. Мої дельфи - новозеландські, тихоокеанські.
Насіння дельфініумів я нікои не стратифікую. Колись дуже давно спробувала, потримала в холодильнику внизу (не в морозилці). Там воно і проросло. Хороше було насіння, від нашої форумчанки.


Намочила в серветках 18 лютого. Серветки кожну окремо поклала в контейнер від кіндерсюрпризу, наклейка з назвою. Всі контейнери склала в 2 коробки від цукерок. У мене прохолодно +16+18. Вони так полюбляють.
Насіння дельфініумів проростає в темненькому місці Світло тормозить пропостання.

З тихоокеанських вже 24-25 лютого висадила насінини з корінцями в горщики з землею. Далі ростуть там.
Насіння з новозеландського лише сьогодні почало прокльовуватись, у деяких 1-ші корінці.
Вчилася сіяти дельфи тут: http://www.sadiba.com.ua/forum/showp...25&postcount=1
Ще раз дякую вчителю
Але мені простіше і чистіше виходить в серветки, а не зразу в горщики.

---------- Post added at 12:27 ---------- Previous post was at 12:15 ----------

Багато різного насіння багаторічників зберігаю в морозилці при - 18. А насіння дельфініумів - у нижньому відсіку холодильника.
Колись читала статтю знавця. У нього був досвід, він виводив нові сорти. Після проморожування з насіння можуть виходити дельфи лише темно-синіх і фіолетових відтінків, материнський колір не зберігається.
Збираю насіння зі своїх новозеландських, гібриди F1. Хоч і переопилення присутнє, але материнські кольори зберігає приблизно 50 % потомства. Хоча чистота експерименту відносна, коли багато насіння, пророщую невелику частину, не все. Все одно, висаджувати не буде місця. А бувають випадки, що за сезон з якогось екземпляру зберу всого 1-3 насінини.
Ще менше випадків збереження у потомства низькорослої форми
__________________
Я - Наташа

Последний раз редактировалось natabu; 26.02.2021 в 12:43.
natabu вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (26.02.2021), Sulmeldis (26.02.2021)
Старый 26.02.2021, 12:59   #89
zoya2
Местный
 
Регистрация: 10.03.2013
Адрес: г.Харьков
Сообщений: 920
Сказал(а) спасибо: 2,165
Поблагодарили 2,429 раз(а) в 701 сообщениях
zoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond reputezoya2 has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Наталю,дякую за змістовну відповідь!Мої дельфи серії Delphina трьох кольорів.Пишуть,що багаторічні висотою 35-45см.
Завтра вже ними і займуся,а сьогодні розпікірувала катарантуси і віолу.
__________________
Я Зоя.Можна на ты.
zoya2 вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
natabu (26.02.2021)
Старый 27.02.2021, 19:12   #90
Sulmeldis
Новичок
 
Аватар для Sulmeldis
 
Регистрация: 09.11.2019
Адрес: Мариуполь
Сообщений: 45
Сказал(а) спасибо: 439
Поблагодарили 128 раз(а) в 28 сообщениях
Sulmeldis will become famous soon enoughSulmeldis will become famous soon enough
По умолчанию Re: Сеем, сеем красоту. Посевная 2021года.

Немного моей будущей красоты))
тысячелистник обыкновенный Summer F2 Pastels посев 16.01 всходы 19.01, прочитала, что его надо пораньше сеять, медленно растет, но мне кажется что можно было и попозже...
львиный зев ампельный, самосборные семена, посев 16.01 всходы 24.01, взошел практически 100%, распикировала 14.02 по несколько штук
виола ULTIMA посев 16.01 всходы 23.01
гвоздика Coronet посев 16.01 всходы 21.01, сеяла в кассету, пора уже пересаживать в больший объем, в прошлом году посеяная в эти сроки зацвела в середине апреля
вербена Tuscany посев 06.02 всходы 13-14.02, присыпала вермикулитом, взошли 8 из 10, проблем с "шапочками" не было
бальзамин Beacon посев 06.02 всходы 14-17.02, всходил неравномерно
колокольчик ALPINE BREEZE посев 16.01 всходы 27.01, из 7шт осталось 4шт, что то не хотят они у меня жить долго и счастливо, сидят крохи, практически не развиваются
пенстемон Partybells Red посев 06.02 всходы 13.02, при равных с петуниями условиях температуры и освещения тянется, тонюсенький совсем
Sulmeldis вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kravconok (27.02.2021), NaLiKa (01.03.2021), natabu (27.02.2021), PAV-16 (27.02.2021), ксюшаня (22.03.2021), СветаЯ (27.02.2021)
Закрытая тема

Социальные закладки


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Сеем, сеем красоту. Посевная 2020года. ludashch Декоративное садоводство 339 27.05.2020 19:10
Сеем, сеем, посеваем, красоту всем навеваем. Посевная 2018. Kalina Декоративное садоводство 243 17.03.2019 14:17


Текущее время: 17:29. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot