![]() |
|
|
#11 |
|
Местный
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,041
Сказал(а) спасибо: 44,103
Поблагодарили 18,098 раз(а) в 2,867 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Кани не-е. З петуніями не годяться. У них інші вимоги -- мах. води., можна у відро і в тазік, чи ставочок приладнувати. Так вони шикарні. А з петуніями і їм мука, і петуніям з ними не переливки... Об'їдатимуть вони петунії, затінятимуть, кореневою витискуватимуть...
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Яно4ка (29.03.2019) |