![]() |
|
|
#10 |
|
Новичок
Регистрация: 06.10.2010
Адрес: Волынь, г. Ковель
Сообщений: 11
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 7 раз(а) в 4 сообщениях
![]() |
Вибачте великодушно якщо я не в туди написала, я маю негативний досвід спілкування, але рослинами задоволена, думаю це головне, але буду не проти, якщо пост перенесуть куди треба …
---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:24 ---------- у мене ще кілька магазинів не "відгукнуті ", може я краще у деіде поділюсь? "отзывы о поставщиках ", например.? |
|
|
|
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| Черный список:( | Ири-на | Что, где и почём | 1232 | 18.06.2025 21:00 |
| Белый Швед | Света(клубника) | Земляника | 2 | 25.05.2016 20:53 |