![]() |
|
|
#14 | |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Цитата:
Про горіх думаю бо точно знаю що швидко і потужно росте, і тінь від нього густа і гарна. А черешні не ростила ніколи, а ті що бачила зазвичай молоді були і тоненькі. Тому і не думала про них поки. Дякую ![]() Відкинула варіанти типу груш і яблунь бо будуть там пастися, а я їх потім буду запихать ліками від проносу А на черешні я і сама попасуся, їм уже не дістанеться.
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: | Zaja (02.12.2017) |
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| что такое " хвойник" и " хвойные растения" | садовник | Хвойные | 30 | 25.07.2016 21:38 |
| Коттеджный городок vs дачный кооператив, "+" и "-" присоединения к селу дачников | mokamobile | Юридические вопросы | 38 | 29.03.2012 15:40 |