![]() |
|
|
#20 | |
|
Местный
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,241
Сказал(а) спасибо: 2,496
Поблагодарили 7,121 раз(а) в 1,081 сообщениях
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
шоб все не як у людей
А каштан прикольний і на вигляд, але ж я і кажу - сумніваюсь, бо морока. Загорілась, почитала - затухла ![]() Верба, береза - водохльоби, наскільки я знаю. Від берези тіні не дуже багато, а верба доросла наче крихка (аварійна), якщо не помиляюсь. Липа гарно, але горіх краще Декоративні всякі яблуньки і аличі у мене теж в планах є, коли буде розпланований двір і на іншому боці будинку. Вони ж маленькі ну, або - повільно ростуть. Горіх хотіла на коронне місце саме бомбу, щоб там ріс собі і ніхто його не чіпав, звичайних горіхів ще теж хочу досадити, але в іншому місці. Цитата:
з шипами в довжину моєї долоні. Буки-граби, сіються де тільки можна. У людей є великі і красиві хвойні (оце в сусіда у дворі росте) , але думаю їм років по 30-50, я стільки чекати не хочу. Та і тіні від ялинки якось не дуже. Ну в принципі, я вже схилилась до горіха за доріжкою і ліани на перший час у клумбі під вікном, поки горіх не виросте. Але ж раптом щось краще трапиться? поки саджанці не купила, розглядаю варіантиА взагалі, дякую , ти мене осадила, від добра добра не шукають, буду брати те, що в нас росте і родить. Захочу гратись з екзотами - ще купа землі є і все життя попереду. А тут треба забезпечити гарантовану тінь і якнайшвидше
__________________
Аня я і не викайте мені ![]() The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now. |
|
|
|
| 4 пользователя(ей) сказали cпасибо: |
| Социальные закладки |
|
|
Похожие темы
|
||||
| Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
| что такое " хвойник" и " хвойные растения" | садовник | Хвойные | 30 | 25.07.2016 21:38 |
| Коттеджный городок vs дачный кооператив, "+" и "-" присоединения к селу дачников | mokamobile | Юридические вопросы | 38 | 29.03.2012 15:40 |